موسسه اعزام دانشجو به روسیه

روس تحصیل یک موسسه اعزام دانشجو به کشور روسیه و منحصرا به این کشور می باشد. ما در کشور روسیه فعالیت قانونی داریم و زیرنظر وزارت دارایی فدارسیون روسیه فعالیت های حقوقی و دانشجویی انجام می دهیم. همانطور که میدانید فعالیت های اعزام دانشجو به خارج از کشور در سال های اخیر افزایش بسیاری داشته است.

ما به طور اختصاصی صرفا برای اعزام دانشجو به کشور روسیه فعالیت می کنیم و در دیگر دانشگاه های کشور های منطقه و جهان فعالیتی نداریم. اهمیت این موضوع بر این است که ما به طور کامل و اختصاصی دانشگاه ها و شرایط تحصیلی در کشور روسیه را دنبال می کنیم و به طور موثر آنها را میدانیم. هدف ما ارائه با کیفیت ترین و بهترین پشتیبانی برای ورود دانشجویان کشورمان به دانشگاه ها و تحصیلات تکمیلی در کشور روسیه است تا بتوانیم به پیشرفت های علمی جوانان کشور کمک کنیم.

متاسفانه در سال های اخیر مشاهده شده است که افراد و اشخاص بسیاری در زمینه اعزام دانشجو به روسیه فعالیت می کنند و متاسفانه شاهد آن هستیم که این افراد هیچ تخصصی در این زمینه ندارند، برخی از موسسات توریستی موجود در روسیه بوده اند که به امر اعزام دانشجو وارد شده اند و دسته دیگر دانشجویانی می باشند که خود توسط موسسات به دانشگاه های روسیه وارد شده اند و با ویزای تحصیلی در این کشور درس می خوانند.

دوستان عزیزی که تصمیم به ورود به کشور روسیه برای ادامه تحصیل گرفته اند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که قوانین حقوقی و دانشجویی کشور روسیه بسیار گسترده و پیچیده می باشد. همچنین رسیدگی به تمامی مسائلی که برای یک دانشجو تازه ورود به کشور روسیه وارده شده است، تماما بر عهده موسسه اعزام دانشجویی است که شما را به دانشگاه های روسیه وارد کرده است و برای شما پذیرش تحصیلی در روسیه را گرفته است. بنابراین رسیدگی به مسائل و مشکلاتی که شما در طول زندگی در کشور روسیه با آنها ممکن است درگیر شوید، به دستان دانشجویی که یکی دو سال در این کشور تحصیل می کند و یا موسسات توریستی، حل نخواهد شد.

همچنین لازم است بدانید که دانشجویان و افرادی که دارای اقامت رسمی کشور روسیه نیستند مجاز به کار و فعالیت در کشور روسیه نمی باشند فلذا اگر شما از طریق یک دانشجو وارد کشور روسیه شوید و برایتان مشکلی پیش آید این دانشجو به صورت قانونی مجاز به رسیدگی به مشکلات شما نخواهد بود. موسسه ما به طور مستقیم در کشور روسیه ثبت شده است و همچنین تمامی افراد فعال در شرکت روس تحصیل دارای اقامت معتبر و مجوز کار رسمی در کشور روسیه می باشند. همچنین تمامی کارکنان و مشاوران ما زیرنظر وکیل حقوقی ایرانی-روسیه در این کشور فعالیت می نمایند. ما در تمامی ساعات شبانه روز مشکلات و مسائل پیش آمده برای دانشجویانمان را پیگیری و حل و فصل می کنیم.

خدمات شرکت اعزام دانشجو به روسیه روس تحصیل چیست ؟

ما برای شما بدون دریافت هیچ هزینه ای از دانشگاه مورد نظرتان پذیرش می گیریم. شما باید بدانید هزینه خدمات اخذ پذیرش و … از دانشگاه های روسیه مطابق اعلام مراجع ذی صلاح تا مبلغ 1500 دلار می باشد. ما پذیرش در دانشگاه های روسیه را برای شما به صورت رایگان انجام میدهیم. شاید بخواهید بدانید چرا رایگان؟

خدمات شرکت ما کاملا هم رایگان نیست، پس چرا رایگان ؟ شما باید برای انجام خدمات پذیرش تحصیلی از دانشگاه های روسیه توسط روس تحصیل، مبلغ 1 میلیون تومان به حساب موسسه خیریه کودکان سرطانی محک وارید نمایید و فیش آن را برای ما بفرستید. ما به واسطه کمک مالی شما به موسسه خیریه برایتان به صورت رایگان تمامی مراحل اخذ پذیرش از تمامی دانشگاه هایی که مد نظر دارید را انجام می دهیم. مراحل درخواست شما به این صورت می باشد که :

  1. مدارک تحصیلی خود به همراه ریز نمرات و ترجمه تمامی مدارکتان را برای ما به صورت ایمیل ارسال می کنید.
  2. ما برای شما از دانشگاه مورد نظرتان پذیرش می گیریم.
  3. عکس نامه پذیرش شما را برای شما ارسال می کنیم.
  4. شما به حساب موسسه خیریه محک مبلغ 1 میلیون تومان واریز می کنید و عکس فیش واریزی را برای ما ارسال می کنید.
  5. تمام! ما دعوتنامه رسمی دانشگاه را برای شما ارسال می کنیم

شما پس از این مراحل با دریافت دعتنامه تحصیلی از دانشگاه به سفارت کشور روسیه مراجعه و تقاضای ویزا می کنید و به روسیه وارد می شوید.

همچنین لازم است بدانید پس از ورود به روسیه، کارگزاران شرکت روس تحصیل به پیشواز شما در فرودگاه آمده و شما را به دانشگاه معرفی و برای شما خوابگاه و دیگر کارهای مورد نیازتان را انجام خواهند داد.

همچنین در طول 1 سال از ورود شما به روسیه ما تمامی تلاشمان برای پشتیبانی از شما را انجام می دهیم. فقط با 1 میلیون تومن کمک خیریه به موسسه کودکان سرطانی محک جهت ادامه تحصیل به روسیه وارد شوید.

موسسه اعزام دانشجو به روسیه روس تحصیل یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین موسسات اعزام دانشجو به روسیه و به صورت تخصصی در کشور روسیه می باشد.

اولین گام جهت ادامه تحصیل در کشور روسیه چیست ؟

شما در اولین گام باید در دوره پادفک زبان روسی شرکت کنید. پدفک برگرفته از لغت روسیه به همین نام است که به اختصار پادفک روسی نامیده می شود. در این دوره یک ساله شما در دانشگاه مورد نظرتان به آموزش زبان روسی و دروس زیست و شیمی می پردازید. پس از پایان دوره پادفک از طرف دانشگاه به شما مدرک معتبر پایان دوره پادفک و یا کالج زبان روسیه اهدا می شود. و در نهایت برای ورود به کورس اصلی رشته پزشکی و یا کورس اصلی رشته دندانپزشکی در روسیه اقدام می کنید. دوره های پادفک بسته به دانشگاه انتخابی شما شهریه های متفاوتی دارد. به عنوان مقال دوره پادفک دانشگاه ملی سنت پترزبورگ شامل 900 ساعت آموزش می باشد در صورتی که دوره پادفک دانشگاه پاولوف حدودا 400 ساعت می باشد. جهت اطلاع از شرایط و هزینه های دوره پادفک به طور کامل به لین لینک مراجعه کنید

موسسه اعزام دانشجو به کشور روسیه

پس از اتمام دوره پادفک شما باید در آزمون کورس اصلی دانشگاه مورد نظرتان شرکت کنید. کشور روسیه دارای دانشگاه های بسیاری می باشد. این دانشگاه ها که در اکثر ایالت های این کشور پهناور قرار دارند، از رنکینگ و سطح علمی بالایی برخوردار هستند.

موسسه اعزام دانشجو به روسیه روس تحصیل شما را برای اخذ پذیرش از هردانشگاهی که در خاک کشور روسیه قرار گرفته است یاری می کند. ما تمامی اطلاعت مورد نیاز شما را برای تحصیل در روسیه در اختیارتان قرار می دهیم تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید.

کشور روسیه دارای 5 دانشگاه مورد وزارت بهداشت ایران می باشد. دانشگاه مورد تائید به آن دسته از مراکز علمی گفته می شود که در لیست اعلامی دانشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت ایران که هر ساله ارائه می شود قرار داشته باشند. تائید بودن دانشگاه به معنی معتبر بودن مدرک فارغ التحصیلی این دانشگاه ها از نظر کشورمان می باشد. البته شما می توانید در دانشگاه های غیر تائید نیز تحصیل کنید و سپس با شرایط اعلامی از سوی ورازت بهداشت که در وبسیات این وزارتخانه موجود است مدرک فارغ التحصیلی خود را ارزشیابی کنید.

دانشگاه های مورد تائید ایران در کشور روسیه عبارتند از :

دانشگاه پزشکی پاولوف سنت پترزبورگ در رشته های پزشکی و دندانپزشکی به زبان روسی

دانشگاه سماشکو مسکو در رشته دندانپزشکی و به ربان روسی

دانشگاه سچینوا مسکو در رشته داروسازی به زبان روسی

دانشگاه دولتی لومونوسوف مسکو در رشته پزشکی و زبان روسی

دانشگاه نووسیبیرسک سیبری در رشته پزشکی و به زبان روسی

این دانشگاه ها در لیست اعلامی وزارت بهداشت ایران قرار دارند. اما این به معنی بالا بودن سطح علمی آنها نمی باشد. به عنوان مثال دانشگاه ملی سنت پترزبورگ و دانشگاه پزشکی ایالتی اوفا در این لیست قرار ندارند با وجود اینکه دارای رنکینگ بالا و خوبی در سطح جهان می باشند.

موسسه اعزام دانشجو به روسیه روس تحصیل همچنین شما را برای دریافت بورسیه تحصیل رایگان در روسیه نیز همراهی می کند. روسیه یکی از کشور های جهان است که دارای بورسیه های تحصیل رایگان برای دانشجویان خارجی زبان خود می باشد. شما برای دریافت بورسیه رایگان روسیه باید بتوانید امتیاز لازم را کسب کنید که موضوع بسیار دشواری نیست.

موسسه اعزام دانشجو به روسیه رو تحصیل برای شما نامه انگیزشی و مدارک لازمه برای اخذ بورسیه تحصیلی را آماده می کند. فقط با مشاوران ما در روس تحصیل تماس بگیرید تا ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنیم. پس از اخذ بورسیه تحصیل رابگان در روسیه شما می توانید به صورت رایگان تمام دوره تحصیل خود را در روسیه سپری کنید و همچنین از دولت روسیه کمک هزینه زندگی به صورت نقدی دریافت نمایید.

با ما باشید.

موسسه اعزام دانشجو به روسیه روس تحصیل

برچسب گذاری شده در:

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

مدیریت

موسس

با توجه به گسترش کلاهبرداری های بعضا شخصی و با نام هایی تحت عنوان شرکت و موسسه های اعزام دانشجو، لازم است با دقت نسبت به انتخاب کسانی که می خواهید آینده خود را به آنها بسپارید اقدام کنید. مدیریت مجموعه روس تحصیل

مشاهده تمام مقالات