با اعلام وزارت بهداشت و درمان کشور، دانشگاه های مورد تائید این وزارتخانه برای تحصیل در رشته های علوم پزشکی و دندانپزشکی در سال 2022-2021 در کشور های مختلف اعلام گردیده است. با توجه به مشکلات بسیار زیاد و برخی اعمال نفوظ ها برای خارج کردن و وارد کردن دانشگاه های معتبر از لیست و اضافه شدن برخی دانشگاه های فاقد اعتبار به لیست این وزارت خانه، سرانجام با تغییرات مدیریتی در وزارت بهداشت ایران و تغییر معاونت آموزش این وزارت خانه و همچنین دیگر عوامل، گامی در راستای اضافه شدن برخی دانشگاه های معتبر به لیست اعلامی برداشته شده است. 

بر این اساس در کشور روسیه چندین دانشگاه جدید به لیست اعلامی اضافه گردیده است و همچنین با پیگیری های مسمتر و نامه نگاری های بسیار دوستان در گروه های دیگر با وزارت بهداشت ایران از سالیان پیش تا کنون و پیگیری های بسیار دیگر نهایتا شاهد بازگشت یکی از بهترین دانشگاه های کشور روسیه به لیست بودیم.

نهایتا در لیست اعلامی دانشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت ایران در سال پیش رو که امروز اعلام گردید، دانشگاه ملی سنت پترزبورگ به لیست دانشگاه های مورد تائید ایران بازگشت، متاسفانه این دانشگاه که در سال های قبل نیز با توجه به این نکته که یکی از بهترین دانشگاه های کشور روسیه و دارای رنکینگ بسیاری بالایی در سطح جهان می باشد، بنابر دلایلی نامعلوم و اسف بار از لیست حذف گردیده بود که نهایتا با پیگیری های مستمر و نامه نگاری های بسیار زیادی که توسط دوستان انجام شد و همچنین بررسی های جناب آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت، این دانشگاه دولتی سطح بالا به لیست دانشگاه های مورد تائید ایران بازگردانده شد. 

جهت مشاهده فایل پی دی اف لیست دانشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت ایران در سال 2022-2021 جدیدترین لیست اعلامی وزارت بهداشت لینک زیر را کلیک کنید:

لیست دانشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت ایران در سال 2021

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در سال 2021

برچسب گذاری شده در:

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

مدیریت

موسس

با توجه به گسترش کلاهبرداری های بعضا شخصی و با نام هایی تحت عنوان شرکت و موسسه های اعزام دانشجو، لازم است با دقت نسبت به انتخاب کسانی که می خواهید آینده خود را به آنها بسپارید اقدام کنید. مدیریت مجموعه روس تحصیل

مشاهده تمام مقالات